HAKKIMIZDA

Neden EveBiriLazım?

14 yıl San Francisco’ da yaşadıktan sonra bir kaç ay önce büyük bir özlem ile Türkiye’ye geldim. Hem ofisi hem de evi temizletmek için iki hafta telefonlarda uğraştım, şirketlerle görüştüm. Yok şu anlaşmaları imzalayacaksınız, uzun süreli taahhüt edeceksiniz, tam gün de gelsek iki saat de gelsek aynı ücreti alırız. Yok ya dedim adamlara☺ Fiyatlarda acayip uçuk ,yüksek. Ofisteki arkadaşlara sordum “Siz nasıl temizlikçi buluyorsunuz?”. Baktım onlarda da aynı problem, eş dost tanıdık soruyorlar. Bazen temizlikçi geliyor bazen gelmiyor, sıkıntılı. Etrafımdaki diğer insanlara sordum, herkesin problemi aynı.

Yakında, hemen gelebilecek, pratik, referanslı ve güvenilir temizlikçi bulmak çok zor. Bu sorunu çözmek için Eve Biri Lazım dedik ve yola koyulduk. Türkiye’nin en iyi mühendisleri, beyinleri, temizlikçileri kafa kafaya verdik ve 3 hafta gibi kısa bir sürede hizmete başladık. Eve Biri Lazım deyin, hemen gelelim. Evinizi tertemiz yapalım, size keyfini sürmek kalsın☺ Çok uçuksunuz ama size bir mesajım var derseniz veysel@evebirilazim.com'dan yazın hemen geri dönerim, söz ☺ Siz nasıl temizlikçi buluyorsunuz şu an?

Veysel Berk, Evebirilazım Kurucusu

Veysel Berk

Veysel Berk

Evebirilazım’ın kurucusu Veysel, Boğaziçi Üniversitesi mezunu, MIT (Massachusetts Institute of Technology)’de yaptığı başarılı bilimsel çalışmalar sonrasında University of California Berkeley’de doktora programına davet edildi. Berkeley’de doktorasını aldıktan sonra Amerikan Enerji Bakanı ve Nobel Ödüllü Fizikçi Steven Chu ile doktora sonrası çalışmalar yaptı. Yaptığı buluşlar 2013 yılında Science dergisinde yayınlandı. Aynı yıl Silikon Vadisi’nde kurduğu bilişim ve teknoloji şirketi Wallit’e iki hafta gibi kısa bir sürede 1 Milyon doların üzerinde yatırım aldı. Yatırımcıları arasında HP’nin başkan yardımcısı, OpenTable’in başkanı, PocketGems CEO’su gibi meşhur isimler ve venture capital şirketleri var.

LinkedIn - Twitter

Tolga Tonguç Değer

Ülgen Arslan

İş geliştirmeden sorumlu başkan yardımcımız. Orta Dogu Teknik Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra University of California Berkeley'de master ve doktorasini tamamladı. Doktora süresince Haas School of Business'da teknoloji yönetimi eğitimini tamamladı. 6 sene San Francisco'da yaşadıktan sonra Eve Biri Lazım ekibine katıldı.

Ülgen Arslan

Ülgen Arslan

Operasyon müdürümüz, ofisimizin neşe kaynağı. Gelişiyle birlikte ofisimiz çiçeklerle doldu, sanırım arkadasları tarafından çok seviliyor. O kadar iyi bir bankacıydı ki ne zaman bir işimiz olsa anında bitirir, geri döner ve başka bir arzunuz var mı derdi. Dayanamadık, Eve Biri Lazım’a transfer ettik kendisini. Bankası çok üzüldü ama napalım artık siz de iyi bir hizmet hak ediyorsunuz, değil mi...

LinkedIn

Murat Düzgün

Murat Düzgün

Murat, namı diğer “hallederiz abi”. Adam “bana verin bu görevleri” diyor ve hakikaten de hemen yapıyor, lafta değil gerçekten iş bitirici. İlginç biri yani anlayacağınız. Gebze Yüksek Teknoloji mezunu, gezmeyi, dolasmayı çiçekleri böcekleri seven bir arkadaşımız.

LinkedIn